LogoZC

PONUKA MUŠKÁTOV
Ponúkame predaj muškátov kríčkové aj ťahavé, plnokveté aj prázdne. Začíname od apríla (skôr nie) a pokračujeme celé leto, až do konca augusta. Výroba muškátov na našej prevádzke má dlhoročnú tradíciu, sortiment je široký. Na požiadanie zákazníka sa vykonáva aj výsadba muškátov do vlastných hrantíkov prinesených k nám na záhradné centrum.


Muškáty kríčkové

Kompaktné kríčkové muškáty

Muškáty kríčkové - zonale


VYPREDANÉ

Kríčkové muškáty ponúkame v rôznych farbách. Najmä novinky sa vyznačujú tým, že sú malé, husté, kompaktné a pritom obsypané kvetmi. Vďaka ich pozitívnym vlastnostiam si každoročne získavajú viac nových priaznivcov. V sortimente máme značkové licenčné muškáty od firmy SELECTA®.

Muškát Biely SAILING Muškát Bledoružový GOESTA Muškát Bledoružový KATY13 Muškát Bledoroužový s okom KRISTIANA Muškát bledo marhuľový MICHELLE Muškát Marhuľový ROSETTA Muškát Ružový GRECO Muškát Ružový s okom LADY RAMONA Muškát Ružový s okom GOMERA Muškát Tmavo Ružový s okom VINETA Muškát Ružovo oranžový GRAZIELLA Muškát Oranžový FREDO Muškát Oranžový GUIDO15 Muškát Červený CEMBALO Muškát Červený SAMANTHA Muškát Červeno bordový ARCONA Muškát Žiarivo červený s okom LAYANA Muškát Žiarivo červený s okom CORALI Muškát Červeno Cyklamenový LUCKY15 Muškát Cyklamenový LUCA Muškát Cyklamenový s okom MONA LISA Muškát Fialový VIOLINO EVOL Muškát LAYANA výsadba


Muškáty anglické

Anglické muškáty

Anglické muškáty


VYPREDANÉ

Anglické muškáty.

Muskat_Angeleyes_RANDY


Ťahavé muškáty plnokveté

Plnokveté muškáty

Ťahavé muškáty plnokveté


Pelargonium peltatum (double)

VYPREDANÉ

Plnokveté muškáty majú kompaktný rast a širokú farebnú škálu. Vyhovuje im polotieň, alebo doobedné slnko. Rastliny sú vysadené v nádobách priemeru 10cm.


Muškát plnokvetý Biely        Muškát plnokvetý Červený      Muškát plnokvetý Tmavo bordový Muškát plnokvetý Ružový       Muškát plnokvetý Červeno biely Muškát plnokvetý Bordovo biely


Veľkokveté ťahavé muškáty

Ťahavé muškáty veľkokveté

Ťahavé muškáty veľkokveté


Pelargonium peltatum (Big)

VYPREDANÉ

Veľkokveté ťahavé muškáty vytvárajú previsy obsypané atraktívnymi kvetmi výrazných farieb. Hodia sa na stredné až plne slnečné miesta.


Muškát veľkokvetý ťahavý biely Muškát veľkokvetý ťahavý fialový Muškát veľkokvetý ťahavý červený Muškát veľkokvetý ťahavý červeno biely


Ťahavé muškáty

Ťahavé muškáty prázdnokveté

Ťahavé muškáty prázdnokveté


Pelargonium peltatum (single)

VYPREDANÉ

Ťahavé muškáty prázdnokveté kvitnú bez prestávky celú sezónu. Vytvárajú rekordne dlhé previsy bohato obsypané kvetmi. Hodia sa na slnečné aj polozatienené miesta.


Klikni ... Klikni ... Klikni ... Klikni ... Klikni ...


zahradne@centrum.sk